Duben 2012

U vody :)

30. dubna 2012 v 16:55 | Popy |  other.

U vody - a jiná sdělení

Dneska jsem byla se ségrou a s Badíkem u vody :) Bylo to super - Baďa se čvachtal ve vodě jako o závod a my jsme mu házeli kameně do vody a on za nima vždycky utíkal :DDD Sranda :DD Se ségrou jsme tam hráli karty , a já jsem chodila za Badinkem do vody :) Ale neměla jsem plavky takže jsem byla ve vodě jen po kolena .. No my jsme měli se ségrou to neštěstí že jsme zrovna přišli na "pláž" kde bylo strašně moc pavouků :DD :/ No a my jsme se už z jedné pláže stěhovali na druhou protože na té první nebyl stínek :DD Tak se nám už nechtělo přacházet po vodě :DD No tak jsme tam chvíli leželi , pak zase jsme hráli karty a já se teda čvachtala s Badym :)) Bylo to super .. :) Ale je tam strašnej pařák .. :) Je to lepší než kdyby byla zima .. No a v sobotu jsme byli v ZOO s ještě jednou rodinou :)) To též bylo super :) Byli jsme tam i přes oběd :)) Tak super .. vážně se mi to líbilo :) Tak za chvíli asi vyrazím za holkama :) Jinak teďka 6.května mám narozky :) Vybrala jsem si koloběžku přes internet a naši mi ji obědnali :)) Ale už se prej do toho nemám starat jestli přijde nebo nepřijde nebo kdy přijde :) Koloběžku si přeju protože všechny tři holky (moje nej kámošky) mají koloběžky .. a jezdí po vesnici .. A já mám takovou tu starší kolobku protože jsem na koloběžce nikdy moc nejezdila :DD Holky mají ty lepší koloběžky , no a já se cítím trapně když vedle nich jedu s takovou starou , i když jsem s ní vedle nich nikdy nejela (a ani to nehodlám zkusit) ale jen kvůli tomu si samozdřejmě koloběžku nepřeju :) :DD A baví mě na ní jezdit .. No já jinak tahám kolo :) Ale tu koloběžku si moc přeju :)) Je celkem drahá :// :) No když mám ty narozeniny :) Ovšem za ni moc mamči a taťkovi děkuji .. :) Tak se mějte Ahoj :)

Nové fotečky :)

30. dubna 2012 v 13:50 | Popy |  moje smečka.

Nové fotečky :)

No tak já tu mám pro vás aktuální fotečky :)) Fotila jsem včera předvčerem a dnes :)

Šimonek .. No jak spinká :)

Saminka :) No ten její výraz :))

On zrovna mrkl :) Ale mě to přijde roztomilý :)

Další fotka Badinka :))

Tady leží miláčci spolu :)

Maxík :)*

Tak tohle je prozatím vše :) No tak ještě - dneska jsem si hrála s Badinkem .. :) Dostala jsem od jedné paní takové trubky pro Saminku .. (ať jimi může prolézat) :) Super .. Šimonek se se mnou před chvílí mazlil - bobišek :) No a Maxíček se ráno vyhříval u mě v pokoji .. :) Teď je asi venku :) Tak se prozatím mějte .. Ahoj

Volno :)

30. dubna 2012 v 13:06 | Popy |  other.

Volno !

Tak super .. máme volno :) Dneska jsem doma být neměla (volno je až zítra) no ale když ono je to takové blbé když se musíte v neděli chystat do školy a v pondělí jít do školy .. no a v úterý volno :)) No tak jsem přemluvila mamču :) Aji moje starší ségra je doma :) Kačka je taky doma.. ale nebyla jsem pro ni protože si myslím že si vyjeli někde na výlet .. :) Nooo joooo :)) Ještě dám článeček protože mám aktuální fotky zvířátek :)) Zatím Ahoj :)

Změna :)

30. dubna 2012 v 12:52 | Popy |  other.

Změna

Tak a máme tu změnu :)) Tento blog nebude hlavně o mé křeččince Samantě ale o všech mích zvířátkách a o kamarádkách :)) Moje zvířátka mám přece ráda všechny stejně ne ? Tak proč by tento blog měl být jen o jednom :)) Kdo tady na tento blog dříve chodil tak to pochopí :)) Tak se mějte .. Pa :))

V pátek

16. dubna 2012 v 19:29 | Popy |  můj život.

V pátek

V pátek jsem byla venku s mojima nej kámoškama :) Bylo to super až na jeden háček ( to vysvětlím později ) No moje nej kášmoka Gabča má pískomilku Milinku , Mili jse tak jmenuje proto protože je hodně aktivní a když se přeloží do francouzštiny aktivista tak z toho vyjde - Mili :) Já mám křeččici teda jak už víte Saminku :) V pátek jsme teda byly venku a vzali jsme jak Saminku tak Milinku do přepravek :) Měli jsme ještě domluvené s Kačkou že půjdeme zasadit semínka - mrkve,ředkvičky,hrášku a petržele na naši společnou zahrádku (nás tří ) Tak jsme tedy popadli přepravky a vyrazili jsme, na zahrádce jsme je dali do jejich běhacích kuliček ať se trochu proběhnou :) Potom jak jsme dosadili ty semínka (byla to jen chvilka , netrvalo to dlouho) tak jsme šli s ke Gabči i s našimi mazlíky :) Tak jsme je pustili ať jsou spolu .. Pak jsme jim uděli s knížek a s toaletních ruliček prolízačku :) Nakonec jsme je dali k sobě do klece ( do Gabčinné klece) Na Samince bylo poznat že je nesvá když není u sebe v kleci. Gabča říkala že je Milda v sedmém nebi když má takovou kámošku :) Milda za Saminkou pořád v chodila :D :) Bylo to vážně super :) Až na ten háček .. Pořád se s Kačkou hádáme (teda teďka poslední dobou) ... Na Gabči vidím že se kvůli nám trápí :( Já mám Gabču strašně moc ráda a NECHCI aby se kvůli nám trápila ... Ale už jsme se s Káťou usmířili ... takže pohoda :)) Já vím pořád to tady píšu holky ale vážně mi na vás záleží - Znamenáte pro mě strašně moc :)) Navždy my 3 :)))

Aby jste rozuměli :)

12. dubna 2012 v 19:09 | Popy

Aby jste Rozuměli

Aby jste rozuměli této rubrice (Zvířátka Kámošky /vlastně aji moje/) No je jasné že když si přečtete nadpis tak zo toho nic nevičtete.. Tahle rubrika se tak jmenuje protože Gabča (moje nej kámoška) je vlastnitelkou poníka Kaziho (kterého máme všechny moc rády) a je to vlastně náš poník - Kačky (mojí také nejlepší kámošky) můj, ale nejvíc Gabčin! Je náš protože ho cvičíme .. Koupil ho Gabčin taťka pro nás všechny . Máme ho vlastně protože máme všechny mooc rádi koně a poníky... nijak jsme taťku od Gabči nepřemlouvali, vlastně vůbec.. Možná Gabča ,to nevím.. Jednou nám Gabča prostě oznámila ,že budemem mít poníka.. Že si ho jedou koupit k paní ke které chodí holky jezdit .. No a bylo to ... Dovezli shetlandského poníka Kazinka.. No a Gabča má ještě ovečky. Máme s holkama takovou tradici - každý rok se rodí nová jehňátka a když se narodí každá si jedno nebo více jehňátek vybere (podle toho kolik jich je) a musí se o ty svoje jehňátka starat :)) Je to super mít takové kámošky :) Tady bylo to vysvětlení :) Doufám že jste to pochopili :) Ahoj :)

Badík

5. dubna 2012 v 21:18 | popy

Badík

Jméno: Bady
Zvíře: Pes
Rasa: Německý krátkosrstý ohař křížený se Samojedem
Zbarvení: Černo-bílé
Koupen v: Ve vesnici kde bydlím :) My jsme ho vlastně dostali zadarmo :) (To byli nechtěné štěňata :D)
Povaha: Hravý, Aktivní, Hodný, Přátelský, Mazlivý, Rychle se učí (Ještě spoustu jiných věcí)
Má rád: Členy rodiny :), Procházky (Hlavně dlouhé), JÍDLO :D ( Je to strašný žrout) :D, Ležení s náma v posteli nebo na sedačce :D, Když si s ním hraju
Nemá rád: Chození na vodítku
Narozeniny: 11.5.2011 ( Je to 'květňáček' jako já :D)


Maxík

5. dubna 2012 v 20:58 | popy

Maxík

Jméno: Max
Zvíře: Kocour
Rasa: Britský modrý kocour
Zbarvení: Říká se tomu modré zbarvení ;D
Koupen v: Prostějově
Povaha: Mazlivý, Líný
Má rád: Členy rodiny, Šimonka, Spaní
Nemá rád: Vyrušení ze spánku, Když ho někdo tahá
Narozeniny: 3.8.2006


Šimonek

5. dubna 2012 v 20:35 | Popy

Šimonek

Jméno: Šimon
Zvíře: Kocour
Rasa: Britský lila kocour
Koupen v: Chvalčově
Zbarvení: Říká se tomu lila :D
Povaha: Mazlivý (Ale jen s členy rodiny), Na cizí je plachý, Líný
Má rád: Členy rodiny, Maxe, Spaní
Nemá rád: Když ho někdo tahá, Vyrušení ze spánku


U kámošky

5. dubna 2012 v 17:49 | popy |  můj život.

U Kámošky

Teď zrovna jsem u kámošky Gabči :)). Sedíme a já jí pomáhám s blogem :). Fotíme všechno její zvířectvo atd. Mili (její pískomilka) dělá pěknej bordel (uklízí si domeček). :DD Nechápu jí . Ale co je to malej poplach :) Ale je milá :D No tak tu sedíme posloucháme písničky a doděláváme a upravujem její blog :).. Teď tady jsem jen chtěla napsat článeček ,i když jsem už ráno psala... No a ještě tak projíždíme blogy všem ostatním :).. No a celkem se nudíme ,kdyby nebylo venku tak hnusně (achjoo :(() ... Tak jo mějte se pěkně a Ahoj :)

Nuda !

5. dubna 2012 v 11:54 | popy |  můj život.

NUDA!!!

No super nic horší než nuda nemůže být !! Už od rána jsi volám s Gabčou přes webku a je nuda ;// Pomáhám ji založit novej blog.. Nic se mi nechce Samanta chrápe takže ji nechci bobiška nudit .. Udělala jsem trooošku včera změnu v designu :) Už se mi ten blog začíná trošku rýsovat a strašně mě baví :) Jenže mi ho nikdo nekomentuje a nikdo mi na něj nic moc nechodí :( Ale už je to lepší .. Kámošce radím jak má ten blog udělat i když já to ještě moc neumím :DD Ale to nevadí .. Kámoška mi radí co je lepší atd .. :D No jdu se podívat na toho mojeho ospalce (Sam) :D No furt spí :D Take nuuuudááá :DD Super tak jsem vám napsala o mojí nudě :/ :D Sorry jsetli sem vám tím zkazila náladu :) Ale venku je hnusně no tak coo chcete dělat ??!! No tak joo Ahoj :)

Prázdniny

4. dubna 2012 v 19:35 | popy |  můj život.

PRÁZDNINY!!!!

Ouuuu... Supééér je to tu !!! Velikonoční prázdniny.Konečně chvilku pokoj od školy - Větší čas na Saminku a Vetší čas na kamarády :) Je to super. Moje nej kámoška má poníka ( Je to vlastně mojí nej kámošky druhé nej kámošky a můj poník) :)) Cvičíme ho :)) No vlastně holky mě na něm trohu učí jezdit :) Já to ještě moc neumím a ony jsou skušenější :) Holky jsou moc prima .. Nejbombovější kámošky na světě - jezdíme na poníkovi hrajeme hry chodíme na procházky atd. Jsou opravdu nejlepší,a pokud si tohle budou číst chci aby to věděli i když jsem jim to říkala nejméně 100000000000000000 ale to nevadí :)) Takže tady bude něco o holkách : Sice vás znám přes 3roky ale za to jak jsem vás poznala jste super mám vás moc ráda a dokud nás něco nerozdělí (třeba že jse někdo odstěhuje a to DOUFÁM že NE!!) tak budete pořád moje nejlepší a nejsuprovější holky :) I když se někdy nudíme jste fajn a je mi s váma dobře ještě se mám sice o vás lecos dovědět ale poznala jsem vás natolik abych o vá mohla takové věci říct !Kačenka dneska dostala rovnátka na pevno,myslí si že v tom vipadá jako blbeček ale jsi v tom krásná věř mi !! Takže 4ever Gábi a Kači :) Jinak Saminka se má fajně a dneska nevylezla z domečku :DD Pořád chrní :DD Je to můj aktivista hlavně v noci :)) Na Saminku teďka budu mít více času takže je to super , když bude pěkně tak ji vezmu ven na zahradu :) Trošku mě štve poprvé mě dvakrát kousla :(((( Nikdy to neudělala !? Co se děje ?? Ale je prvda že jsem jí šahala do klece a ona si mě asi nevšimla a po druhé jsem jí brala jídlo z její "spíšky" Takže super fakt .. Ale je v pohodě:) Tak jo Ahoj :)