Prosinec 2012

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 12:09 | Popy |  můj život.
Přeji vám šťastné a veselé Vánoce, bohatého Ježíška, a móc pohody :).

Při této příležitosti vám sem přidám pár fotek Maxíka :).
On je totální zlatíčko :o).
Předem se omlouvám za fotky v blízkosti jeho očí. Jsou bez blesku, protože jsem mu nechtěla ničit oči z takové blízkosti bleskem a on by stejně mrkl, kdybych měla zapnutý blesk :).
Jsem šelma! Prozrazují to jeho oči :) :D!
Jedna i se mnou :D. Fuck. Nesmějte se :D!

Více fotek v c.č. :)

Všechno kolem Vánoc :)

23. prosince 2012 v 16:08 | Popy |  můj život.

Ahoj :)

Jů, já vím, že asi každý vidí, že sněží, ale já jsem z toho prostě nadšená! Kéž by to vydrželo do Vánoc, protože to by nabylo ono! :) Juj, jsem ráda :). Pro Badyho jsem teda nic nekoupila, protože jsem to nechávala na pátek, že pojedem i s mamkou, ale nakonec z toho sešlo a teď o víkendu jsme do města nejeli. Ale mamka říkala, že mu koupila nějaké pamlsky :). Tak mu dyžtak ještě něco dokoupím po Vánocích. Jinak my dneska budeme zdobit stromeček. Asi jako většina lidí :D. Máme živý (tedy jako každý rok). Tuším, že tento rok máme smrček. Já bych ani umělý nechtěla, jelikož to bez živého zkrátka nejde :D. Věřím, že někdo to má jinak a pro někoho je výhodné neuklízet jehličí :D. Ale když vám ten stromeček provoní celý barák, tak prostě začaly Vánoce :). Patří to k tomu :D. Jinak dneska celý den jen ležím a těším se na Vánoce :). Kéž by už byl zítřek. To ještě vydržím :D. Tss, že nejsem jediná která se celý den válí? :D Ahoj :)

PS: Hlasujte v anketě, jaký máte stromeček :).

Kluci jsou borci! :D Sedí na vás z toho aspoň něco? :D

Popy

Dneska

21. prosince 2012 v 18:23 | Popy |  můj život.

Ahoj :)

Dneska to bylo super, nešli jsme do školy, ale do házenkářské haly, kde naše škola každoročně pořádá různé hry, pro 2 stupeň. Hrálo se na umístění. Kolikátí si myslíte, že jsme skončili? No jasně, byli jsme na krásném zlatém místě, takže 1. Z celého druhého stupně :D. A to jsme se tam účastnili poprvé :D. To by se mohlo zapsat do historie - Dne 21.12.2012 (údajně kone světa) vyhrála krásné 1 místo 6.D! :D Jasně, konec světa a já vám tady píšu :D. Před halou jsme měli být 8:45, ale já jsem jela busem takže jsem tam byla asi tak kolem 7:45 :D. Byla jsem totálně zmrzlá a přitom jsem byla navlečená jak malý chodící balíček :D. Nedoumlouvala jsem se, s kým tak půjdu. Autobus mi totiž zastavuje u školy, takže jsem to musela dojít (je to celkem kousek) Naštěstí jsem narazila na kámošku, která jezdí s mýma spolužačkama (Nika, Aďa) autobusem :D. Zeptala jsem se jí, jestly jely, a ona že jo a že čekají na mojeho spolužáka Michala. A taky mi řekla, kde bych je přibližně měla hledat :D. Ona sama nevěděla jestli někam šli a nebo jestli stojí pořád na zastávce :D. No tak jsem je hledala a jelikož má Nika barevnou bundu, tak jsem je lehko našla :D. Po chvíli přijel Míša a tak jsme ještě šli do Alberta si do haly koupit nějaké ty brambůrky :D. Samozřejmě si všichni (skoro) koupily Laysky - Stixy :D. Cestou do Alberta (Máme ho hned vedle školy :P) jsme ještě nabrali další spoužačku Johu :). No a tak naše parta dementů (já, Joja, Nika, Aďa, Míša) vyšla :D. Míša pak na nějaké holky začal pokřikovat, no nemálo jsme se chlámaly :D. A pak jsme viděly kačeny a Joja prej: 'A neměly by být zazimované?' :D Já: 'A jak prosimtě?' Joja: 'No že by jsi vyhrabaly nějakou díru a tam by spaly' :D. Nebo nějak tak to řekla :D. No nemohla jsem s ní :D. Když to budete číst, tak vám to asi moc směšné nepřijde, ale jakým tónem to řekla :D. No nemálo řezba :D. No a pak jsme to ještě celou cestu zabíjeli :D. Končili jsme ve 12:00 a já jsem si odhlásila obět, protože jsem na něj chtěla jít k babičce :D. (Miluju její obědy). Taky jsem je chtěla vidět, a chtěla jsem se jít podívat na Šóna :). A jak se bobek kulatí :D. Krásné zakončení školy :). A taky konečně prázdniny a s nimy Vánoce, tak se je pořádně užijte :). Ahoj

PS: BAZINGÁ :DDD
Popy

Jupí :)

20. prosince 2012 v 18:38 | Popy |  můj život.

Ahojky :)

Vysvětlím vám nadpis :D.
1. Za 4 dny jsou Vánoce :)
2. Ve škole se už neučíme :) Zítra jdeme do haly, protože naše škola má vždycky zamluvenou halu (účastní se jen 2 stupeň :D) a konají se tam různé hry :D
3. Rozhodla jsem se, že chci králíčka a ne fretku :). Fretečku stejně nedostanu, protože mám malý pokoj a všechy potřebné věci, by se mi tam asi nevešly ;). Ale u králíčka je podstatně větší možnost koupě - tedy svolení rodičů. Mohla bych ho dostat na Vánoce. Chtěla bych se s ním věnovat sportu 'Králičí hop' protože se mi to strašně líbí :) Chtěla bych buď zakrslého beraního, nebo zakrslého (krátkouchého) králíčka teddyho :). Měli jsme zakrslého beraního :). Jmenoval se Bobišek a umřel stářím. Měl asi 7 let. Doteď se mi po něm stýská a nikdo na něj nezapomenu ;). Tak tedy zase zpátky - je zkrátka možné, že bych ho na Vánoce dostala :).

Juj :) Strašně se těším. Kdo by se netěšil na Vánoce ? :D Taky má být zítra konec světa :D. Nevěřte, já taky nevěřím :D. Taky se chystám na 3 videoodpověď :). Tal nezapomeňtě ještě přidat nějakou otázku :). Pro Badyho ještě nic nemám... Tak nevím co budu dělat. No každopádně budu muset něco vymyslet :D. Tak se zatím mějte. Uf... Konečně skoro prázdniny :) Ahoj
Popy :)

Už tam budem ? :D

19. prosince 2012 v 18:16 | Popy |  můj život.

Ahoj :)

Pomalu, ale jistě se k nám blíží Vánoce :). Asi je milujete stejně jako já - když miluješ, není co řešit. Proto ten nadpis 'Už tam budem?', protože už se nemůžu dočkat :). Jé, já bych toho na Vánoce chtěla :D. Napsala jsem si všechno, co bych si přála, ale ne kvůli tomu, že bych to měla dostat :D. No, po pravdě si ještě píšu dopisy Ježíškovi :D. A co jako? :D Mamča říkala, že si tam do dopisu mám napsat prostě všechno, tak jsem to udělala.
A tady jsou nejdůležitější přání:
FRETKA - to by bylo nejůžasnější, ale asi se mi to nesplní, už kvůli podmínkám pro ni (malý pokoj). Už jsem se s tím smířila ;). Rodiče už nechcou další zvířata ..
KRÁLÍČEK - kdyby mi to nevyšlo s fretkou, tak bych chtěla králíčka, ale myslím si, že to v mém případě taky nehrozí .. :) Jak jsem psala, rodiče nechcou další zvíře..
TABLET - ten bych si taky dost přála, i když mám noťas, ale prostě tablet je skladnější :). Spousta lidí si myslí, že tablet je k ničemu .. Já si myslím pravý opak :).
Ty 3 dárky, bych si přála nejvíce :). Taky mám v dopisu nějaké knížky - jak víte, jsem strašná čtenářka :D. Mám tam ještě spoustu věcí :D. Ale vypisovat to fakt nebudu :D. Po Vánocích se dozvíte všechno, co jsem dostala :).
Dneska jsem byla pro mazlíky kupovat dárky :). Tady je seznam: Sam - Záchod do rohu a balení tyčinek na okusování
Bady - Tomu zatím nic, ale určitě něco dokoupím :o)
Max a Šimonek - To zaplatila mamča, ale jakože to mají i ode mě :D. Byly tam nějaké hračky a pamlsky :).
Pak vám dodám fotky :). Až budu mít něco i pro toho Baďu, protože bez toho by se to neobešlo :). Ale asi mu koupím nějakou hračku, popřípadě hračky :D. A k tomu třeba nějaký ten pamlsek :). Asi mu ale koupím nějaý uzel na přetahovanou :D. Sice má, ale už jsou opotřebované :D. Nemám na to nápad :D. Co kupujete vy, svému psíkovi? Ať se inspiruju :).

Tak se zatím mějte :). Přežijte ještě těch 5 dní do Vánoc :D. Pro mě to taky bude těžké :/ :D.
Popy

LOL :D Za 3 dny konec světa..

18. prosince 2012 v 7:08 | Popy |  other.

Čau :D

Lidi, nebojte se, konec světa nebude. Nedělejte z toho tragédie :D. A když bude, no tak bude :D. Nemějte strach, že by někdo žil a vy ne, protože vám řeknu tajemství: Kdyby byl konec světa, tak umřeme všichni :O O.o.. Taky jsem náhodou vědma a vím, že konec světa nebude :). Takže si prosím od nikoho nepučujte peníze (velké) (když jim to nebudete schopní splatit) :D. KONEC SVĚTA NEBUDE! a tečka, nebo spíš vykřičník. -_- :D. Vím, že píšu o tomhle v 7 ráno, a asi vás to ani nezajímá, ale už ani nevím o čem bych měla psát :DD. Tak co byste chtěli? Jaké téma? Dáme anketu? Nebo mi to spíše napište do komentů a pak dám anketu :). A nebo si vyberu, co se mi bude líbit :D -_-. Čao


Šón se stěhuje :).

15. prosince 2012 v 16:59 | Popy |  můj život.

Ahoj :)

Říkejte mi BU :D*. Ne, dělám si srandu, ale plácla jsem to sem protože jsem si 'vymyslela' tohle slovo a nikdo nezná moji podstatu toho slova :D. Takže ho ráda říkám, protože nikdo neví, co si pod tím představit :D. Muhá - Som zákeřná :* :D. No a teď k tomu důležitému. Ségra se rozešla s jejím přítelem (tedy už expřítelem) a on jak víte měl Šóna, jenže on chodí do práce a není věčně doma a tak je tam Šóneček sám. :/ A k nám domů, ho ségra furt tahat nechtěla, protože by potřeboval trvalé zázemí. No a tak mu ségra začla hledat nového majitele. A co si myslíte? Hned jsme měli zájemce a to moji babičku s dědou :). Jen tam byl trochu háček, kvůli tomu že má babička 11letého (je mu skoro 12) kocoura Mikyho, no a pochopitelně už chce mít svůj klid a Šónek je kotě. Málé. Hravé. Kotě. :D Tedy 3měsíční. Co když ho Šónek bude pořád otravovat a chtít si s ním hrát? Miky je ale vykastrovaný, tak by to šlo :). A přece dneska babička s dědou přijeli, protože ho chtěli vidět. Ještě nevěděla jestli si ho vezme. Ale co myslíte? Nakonec si ho odvážela v přepravce. Rvalo mi to srdce, když jsem ho v té přepravce viděla mňaukat. Slzy se mi okamžitě spustily, protože jsem byla ráda, že si ho nakonec bere babička a ne nikdo jiný a aji kvůli tomu, že jsem byla smutná, protože ho nebudu už tolikrát vídat. Ale myslím si že jo, v městě kde bydlí babička chodím do školy. Je to 5 kiláků od nás :). Byla jsem ráda, že už nebude muset bývat doma sám.
MILUJU TĚ ŠÓNE!


Bady v pyžamu :D :).

14. prosince 2012 v 17:05 | Popy |  moje smečka.

Ahoj :)

V jednom článku jsem vám psala, že jsem Badyho navlíkla do mojeho pyžama :D. No tak tady je pro vás video.

Ahoj. :D

Videoodpověď č.2 + BONUS

14. prosince 2012 v 6:26 | Popy

Ahoj :)

Přidávám sem moji další videoodpověď. Popy se nudila tak tam máte i bonus :D. --> Za tu moji neaktivitu :D :)

BU :D Nelekněte se mě tam a berte to prosím s rezervou :D. Ahoj

Poslední dny :D

4. prosince 2012 v 16:47 | Popy |  můj život.

Čau ŠÍLENCI :)

Ne že by se stalo v posledních dnech, něco výjimečného, ALE! :D Nevím teď přesně kdy to bylo, ale prostě teď někdy, jsem narvala Badyho do mojeho pyžama! :D Na něj byl pohled! :D Gatě jsem mu nedávala, jen triko, ale i tak to byl můj malý frajer :DD. Mám fotky i video, ale nemám to nahrané v noťasu, dyžtak přidám příště. Včera jsme hráli turnaj ve vybíjené, my holky jsme to měly místo tělocviku, ale kluci by to měli po škole, takže se na nás všichni kluci vyprdli a museli jsme si udělat tým jen s holek ! :DD Mělo být 5 kluků a 5 holek. My jsme byly samé holky, ale i tak jsme si to užily. Dohromady nás byly 4 třídy. C mělo 4 kluky a 6 holek. A a B mělo 5 kluků a 5 holek :D. Prostě jsme byly v nevýhodě :D. Skončili jsme 3 :D. No 1 bod nás dělil od 2 místa a 2 body od 1 místa. C jsme porazli, A jsme nedali o jednoho a B taky o jednoho :D. Takže nám to ani tak nevadí, jsme holky a poslední hru s B jsem si zahrála nejvíc :). Pak nás všechny seřvali, že nemáme pištět a moje kámoška Terka zapištěla, když nás vybili :D. Nebo my je, to už si nepamatuju a oni ju diskvalifikovali :D. A pak k nám učitel mluvil, že dáváma na jevo jak kdyby jsme byli blbé, že ječíme (ne jen naše třída) a Terka úplně: Zas já :D! To dobře vyznělo. Pak taky čtu knížku 'Emily Strange-Temno', knížka je BOŽÍ! I když u mě pořád vede 'Eragon' :). Mám aji durh díl, tak už se na něj těším :). Jmenuje se 'Eldest'. Zpátky k té Emily :D. Tu knížku doporučuju. Je to o 13leté holce, která cestuje do 17 nebo 18 století, aby zachránila svoji pratetu Lily, aby neumřela na 'Bílou horečku' a přitom ji v Časostroji dojde černý kámen a nemá se jak vrátit domů, do své doby. Dál nevím jak to pokračuje :D. ZATÍM! Emily je taková podivná holka už z jejího přijmení 'Strange' . A v tom 18 století se dozví, že je jedna z 'temných dívek', ale nevím jestli to bude pravda, protože nemá žádné zvláštní schopnosti. ZATÍM! :D Teda nevím, jestli je vůbec bude mít :D. Ale snad jo. Je taková, že straží pastičky a spí ve dne a zase v noci je vzhůru - prostě noční tvor jak říká :D. Tak tomu všemu teď učí Lily, aby se uměla bránit a tak :D. Moc to tady neumím vysvětlit :D. Ta Lily má dar, že umí léčit lidi s pomocí 'temného elixíru' no a... To prostě nejde, je to ještě zamotané s Lilyiným strýčkem Borisem a podobné věci se odehrávají v Emilyiné době. Museli by jste si to přečíst :). Ani vám to tady nechci vyzrazovat, to byste se pak neměli na co těšit :). Pak jsem taky četla 'Emily Strange-Divná a divnější' bylo to super a další díl taky nezklamal :).

To jsou ony :). Obě jsou úžasné, tak kdyby jste hledali nějakou knížku, a jste ve věku, nevím :D. Prostě taková knížka pro náctileté :D. Nevím jak to jinak říct :). Zítra jdu na rovnátka (na pevno). Jdu tam poprvé, takže mi budou dělat asi otisky nebo já nevím. :D Možná mi budou trhat zuby, protože mám to samé jako ségra, teda nevíme to jistě, ale ségra měla malou čelist a já budu mít asi taky :D. Mám takové 'upíří' špičáky :D. A taky mám křívé přední :D. Na hoře a taky se mi zkřivily torochu přední dole. No a taky dvojky mám celkem křivé. Teda vypadá to tak. Možná to tak vypadá kvůli tomu, že mám křivé ty špičáky a ty jedničky :D. Snad mi je nebudou trhat. Ono to jako nevypadá, že by jsme ji měli malou, ale ségře řekli, že by se jí tam nevlezly další zuby, jinak to vypadá úplně normálně :D. Nemyslete si, že byjsme měli nějakou divnou pusu :D. Tak se zatím mějte... Ahoj :)