Poslední dny :D

4. prosince 2012 v 16:47 | Popy |  můj život.

Čau ŠÍLENCI :)

Ne že by se stalo v posledních dnech, něco výjimečného, ALE! :D Nevím teď přesně kdy to bylo, ale prostě teď někdy, jsem narvala Badyho do mojeho pyžama! :D Na něj byl pohled! :D Gatě jsem mu nedávala, jen triko, ale i tak to byl můj malý frajer :DD. Mám fotky i video, ale nemám to nahrané v noťasu, dyžtak přidám příště. Včera jsme hráli turnaj ve vybíjené, my holky jsme to měly místo tělocviku, ale kluci by to měli po škole, takže se na nás všichni kluci vyprdli a museli jsme si udělat tým jen s holek ! :DD Mělo být 5 kluků a 5 holek. My jsme byly samé holky, ale i tak jsme si to užily. Dohromady nás byly 4 třídy. C mělo 4 kluky a 6 holek. A a B mělo 5 kluků a 5 holek :D. Prostě jsme byly v nevýhodě :D. Skončili jsme 3 :D. No 1 bod nás dělil od 2 místa a 2 body od 1 místa. C jsme porazli, A jsme nedali o jednoho a B taky o jednoho :D. Takže nám to ani tak nevadí, jsme holky a poslední hru s B jsem si zahrála nejvíc :). Pak nás všechny seřvali, že nemáme pištět a moje kámoška Terka zapištěla, když nás vybili :D. Nebo my je, to už si nepamatuju a oni ju diskvalifikovali :D. A pak k nám učitel mluvil, že dáváma na jevo jak kdyby jsme byli blbé, že ječíme (ne jen naše třída) a Terka úplně: Zas já :D! To dobře vyznělo. Pak taky čtu knížku 'Emily Strange-Temno', knížka je BOŽÍ! I když u mě pořád vede 'Eragon' :). Mám aji durh díl, tak už se na něj těším :). Jmenuje se 'Eldest'. Zpátky k té Emily :D. Tu knížku doporučuju. Je to o 13leté holce, která cestuje do 17 nebo 18 století, aby zachránila svoji pratetu Lily, aby neumřela na 'Bílou horečku' a přitom ji v Časostroji dojde černý kámen a nemá se jak vrátit domů, do své doby. Dál nevím jak to pokračuje :D. ZATÍM! Emily je taková podivná holka už z jejího přijmení 'Strange' . A v tom 18 století se dozví, že je jedna z 'temných dívek', ale nevím jestli to bude pravda, protože nemá žádné zvláštní schopnosti. ZATÍM! :D Teda nevím, jestli je vůbec bude mít :D. Ale snad jo. Je taková, že straží pastičky a spí ve dne a zase v noci je vzhůru - prostě noční tvor jak říká :D. Tak tomu všemu teď učí Lily, aby se uměla bránit a tak :D. Moc to tady neumím vysvětlit :D. Ta Lily má dar, že umí léčit lidi s pomocí 'temného elixíru' no a... To prostě nejde, je to ještě zamotané s Lilyiným strýčkem Borisem a podobné věci se odehrávají v Emilyiné době. Museli by jste si to přečíst :). Ani vám to tady nechci vyzrazovat, to byste se pak neměli na co těšit :). Pak jsem taky četla 'Emily Strange-Divná a divnější' bylo to super a další díl taky nezklamal :).

To jsou ony :). Obě jsou úžasné, tak kdyby jste hledali nějakou knížku, a jste ve věku, nevím :D. Prostě taková knížka pro náctileté :D. Nevím jak to jinak říct :). Zítra jdu na rovnátka (na pevno). Jdu tam poprvé, takže mi budou dělat asi otisky nebo já nevím. :D Možná mi budou trhat zuby, protože mám to samé jako ségra, teda nevíme to jistě, ale ségra měla malou čelist a já budu mít asi taky :D. Mám takové 'upíří' špičáky :D. A taky mám křívé přední :D. Na hoře a taky se mi zkřivily torochu přední dole. No a taky dvojky mám celkem křivé. Teda vypadá to tak. Možná to tak vypadá kvůli tomu, že mám křivé ty špičáky a ty jedničky :D. Snad mi je nebudou trhat. Ono to jako nevypadá, že by jsme ji měli malou, ale ségře řekli, že by se jí tam nevlezly další zuby, jinak to vypadá úplně normálně :D. Nemyslete si, že byjsme měli nějakou divnou pusu :D. Tak se zatím mějte... Ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Monča Monča | Web | 5. prosince 2012 v 16:40 | Reagovat

Chudák Bady, ten musel vypadat :D. To my hrajeme vybiku hodně často, proti béčačkám protože s nima máme tělák :-)

2 Popy Popy | E-mail | Web | 5. prosince 2012 v 18:01 | Reagovat

[1]: Já vybišu mám asi nejradši z těláku :D No, Bady vypadal, že má swag :D Tak víš co :D.

3 Vendy Vendy | 12. prosince 2012 v 21:47 | Reagovat

Tvůj blog je skvělý píšeš nej nej nej články ale poslední dobou ho zanedbáváš nechci ti nějak radit ale piš častěji  články protože TY to umíš :)

4 Popy Popy | E-mail | Web | 13. prosince 2012 v 17:34 | Reagovat

[3]: Ano, vím že už nejsem úplně aktivní, ale vynahradím vám to :). Chystám se na videoodpověď takže ji v nejbližší čekejte :). A moc ti děkuju. Doufám, že ještě nějaké otázky přibudou :D :)

5 Vendy Vendy | 13. prosince 2012 v 17:39 | Reagovat

Tak to je supr ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama