Únor 2013

Prázky.. Bye,Bye!

22. února 2013 v 18:09 | Popy |  můj život.
Ano, je to zlá a nespravedlivá skutčnost .. bohužel je to tak! V pondělí jdu už zase do školy a to jsem si ani pořádně neodpočinula! Jedinou útěchou, co mě v pondělí čeká, jsou 3 knížky :3.. GRRR už aby tu byly!
Abych se přiznala, nic moc jsem o prázdninách nedělala :D. Spíše se válela, četla a koukala ne telku. Hodně jsem se mazlila a hrála se zvířaty a zvláště s Baďou :3. Mám aji jejich fotky, ale některé jsou pořízené i před prázdninama :). Dyžtak vám je se hodím, jo? Haha :D. Ještě jsem vám sem zapomněla napsat knížky, které mi teda dojdou :D.. Jsou to: BZRK, Modrá jako safír.. a v poslední řadě, Zelená jako smaragd :). Ale ten si jdu koupit do knihkupáku :).
Někdy teďka o týdnu, jsem si psala s Mončou (píšeme si spolu skoro pořád, ale tentokrát to bylo velice, ale velice důležité!:DD) Vyplynulo z toho, že jsem Mrcha, křížená s vlnou Tsunami a se Satanem!!!! :D A že mám moc smyslů, které chápe jen Monča, protože nikdo není tak inteligentní, aby pochopil naši inteligenci! :D Toho kluka, jsem nakonec neuhodla, ale to přijde samo (to chápe jen Mončinininica :D).. Pak jsem se tam hádala s jednou blbkou, která říkala, že celý svět je piča a že je plný pič, a já nechápu jak může děcko, rozdávat rozumy o životě :D.. OTRAVOVALA MONČI STATUS, TAK JSEM MUSELA ZASÁHNOUT!!! Moni, nakonec nic urážlivého, zklamala jsem sama sebe! :D
Ve středu jsem byla v Ostravě. Byli jsme v Ikee a Avionu :D. Koupila (respektive mi všechno zaplatili rodiče :D) zarážky na knížky, poličku + konzoly a 3 čelenky. Taky jsme byli v KFC a McDonaldu :).. Dobré to bylo :D. Ani jsem se moc nedívala po oblečení :D. Chtěla jsem jen nějaké legíny, ale prostě nikde nebyly :D.. Buď se mi nelíbily, nebo nikde většinou any nebyly :D.. Pak jsem narazila na obchod s legínama, ale tam stály jedny nejméně 350kč, tak jsem se na to vyprdla :DD.
No nic, mějte se pěkně :). Já si aspoň dožiju zbytek prázdnin :DD. A vy, co prázdniny máte, si je ještě taky doužijte! :D
BTW: Závidím těm, co budou mít prázdniny :( :DD.

Popy

Novinky z domova

12. února 2013 v 18:32 | Popy |  můj život.
Tak, dlouho jsem nepsala článek 'Z života' tak vám ho napíšu dneska :D. 1.2.2013 měla sestřička maturák ♥. Panebože, já jsem na ni byla tak hrdá. I když jsem ji neviděla na vlastní oči, ale ty fotky .. ách ♥:D. Já jsem nakonec nešla, protože jsem usoudila, že bych se tam nudila. Šla jsem spát k prababičce. Jó, moje prababička, to není ta babička s bílými vlasy! :D. Dívaly jsme se spolu na 'Alenku v říši divů' :D. Strašně se jí to líbilo :D.
Týdnem po tom, jsem jen tak proplouvala, nestalo se nic významného.
Minulou sobotu šli naši zase na ples. No, ono je ta plesová sezóna :D. Zůstala jsem doma a pozvala jsem si na přespávačku holky :D. Naši asi kolem 17:30 jeli na ples. Ségra si pozvala taky kamarády a asi do 20:00 u nás byli a pak vyrazili do vedlejší vesnice na kalbu :D. Zůstaly jsme samy! :D No, byla to sranda :D. Nevím přesně v kolik, ale asi kolem 23:30 dávali na Prima Coolu 'Saw 6' tak jsme se dívaly. Není to až tak strašné :D. Dělaly jsme si z toho srandu :D. Spaly jsme v obyváku a já jsem po tom nechala zaplou telku na kanálu Disney Channel :D. Dávaly tam takové ty starší pořady nebo díly :D. Holky usly dřív než já, dívala jsem se na telku :D. Pak jsem usla a vzbudila mě až ségra jak došla z kalby, když nám vypínala telku :D.
Tento týden by mi už snad měly přijít ty knížky z Albatrosu!!! :D Kdy panebože, kdy?! :D Nic méně, dneska jsem byla na výsledku rendgenů (rovnátka) a zubařka mi řekla, že budu muset trhat 2 zuby (vrchní 4). Zítra je jdu trhat k zubaři :(. Má šílený strach, ale když to vydrželi ostatní, tak já taky! :D Dobré je, že tam půjdu po 6 hodině, protože 7 píšeme test ze zemáku :D. Pak je jdu na 14:00 trhat. :D Tím pádem nejdu do houslí ani do souboru :D. Soubor mi začíná ve 3 a pak mám housle do 5, ale mamka mě samože nechá doma :D. Já jsem citlivka, a bude mě to bolet, přece jen 2 zdravé zuby! :(.. Je to kvůli tomu, aby se mi pěkně ty zuby srovnaly. Ještě že, mi nebudou trhat spodní čtverky. Ségře trhaly i spodní a dolní 4 .. Chudák :D. Tuším 23.3. jdu na gumičky a 3.4. lepit zámky :). Konečně rovné zoubky :). Yéés

Popy

Knižní soutěž u Literaty-World

10. února 2013 v 9:39 | Popy |  other.
Přidávám další soutěž, tentokrát na blogu Literat-World :). Soutěž -->> KLIK :). Pokud chcete, zapojte se :). Výhry jsou krásné :).

Popy

Knižní soutěž u Lenky :).

8. února 2013 v 18:03 | Popy |  other.
Dneska, přidávám po celkem dlouhé době článek. Sice to nebude ohledně toho, co se stalo u mě v posledních dnech, ale snad na to taky dojde :). Chci tady přidat knižní soutěž --> KLIK, kterou pořádá Lenča :). Uuuu, ty knížky jsou úžasné, tak neváhejte a zapojte se :).

Popy