Březen 2013

Prázdniny .. Jachá

28. března 2013 v 16:21 | Popy |  můj život.
Juchů, konečně máme prázdniny.
Ale to je mi úplně jedno, páč jsem nemocná :D. Mám teploty, ležím pod peřinama, celý den piju čaj a žiju na piškotech, rohlících a paralenu :D.
A co dělám? Jen čumím na filmy. Už jsem zkoukla 4 díly Harryho Pottera :33.. Já ho nikdy nepřestanu žrát, ale taky jsem u toho několikrát usla, jelikož jsem vstávala ve 3 hodiny ráno -_-. Všechno mě bolelo a už jsem nemohla usnout .. :D Teď se dívám na Twilight - Nový měsíc. No, stejně to vůbec nevnímám, ale to je jedno :DD.
Fuj, asi 2x jsem se večer vzbudila. Jednou to mohlo být tak kolem 12:00 a to jsem se příšerně třásla, napůl jsem byla vzhůru a napůl jsem spala. Byla jsem v křeči, nemohla jsem se uvolnit a když jo, tak jsem se začla stejně zase šíleně klepat.. Pak jsem nějakým zázrakem upadla do bezesného spánku. Pak jsem se teda vzbudila o té 3 ráno. Už jsem nemohla spát, byla jsem úplně vyčerpaná z té šílené klepačky, že jsem se pomalu ani nemohla udržet na nohách a dojít na záchod.. Tak jsem šla za mamkou a ta mi řekla že se mám jít dívat na TV. Tak jsem si zapla Harryho ♥.
Celého prvního Harryho jsem prospala s občasnými přestávkami a pak maminka vstávala, dala mi paralen protože jsem měla horečku a rozdělala mi sedačku. Jak já miluju naši prostornou velkou sedačku ♥!
Pak jsem si taky přečetla pár stránek knížky .. aktuálně čtu BZRK :).
Včera jsem na 8 ráno byla u zubařky. Měla jsem jít na gumičky mezi zuby kvůli rovnátkům. Nebolelo to, trvalo to chvilku a už jsem byla venku :D. Mamča šla se mnou, protože ještě nemám takovou odvahu jít na ortodencii sama :D. Na utahování rovnátek samozřejmě už (snad) budu chodit sama :D. Gumičky mám na horní čelisti mezi 5kama a 6kama .. Na jedné straně mám i mezi 6kou a 7mičkou :). Ale jen na jedné, jelikož ještě jednu nemám narostlou :D. Už 3.dubna jdu na rovnátka :D. Snad mi je dají hned i na zadní a přední zuby. Zapomněla jsem se zeptat, ale měla jsem to v plánu :D.
Nevím jestli budeme na Velikonoce doma. Možná ne, ještě jsme se úplně nedomlouvali. Bylo by to poprvé co by jsme jeli pryč a já doufám že pojedeme, protože šmigrust nemám ráda :D! To se vždycky snažím co nejdéle spát :D.
P.S.: Užijte si prázdniny :).

Popy

Vlak života

23. března 2013 v 21:26 | Popy
Tak tohle téma mi opravdě vrtá hlavou doteď .. Pořád nevím co mám napsat, jak to pojmout :D.
No, přece jenom by se něco našlo.
Vlak života - pojem jak jde život .. Etapy života :). Začíná narozením - končí smrtí .. je jen na vás, kam ten vlak nasměrujete. Vždycky máte na výběr, vpravo nebo vlevo, ústup nebo zpátečku. Ano, nejspíš vážně existuje osud, ale .. proč se ho nepokusit změnit? Přece ti nemůže být z hůry dán osud a na, pěkně si ho vyžer! To by byla nespravedlnost - i když na světě není všechno fér. Já na osud věřím, asi vážně ano. No, ale pokud se mi přece něco nelíbí, proč bych nesešla z dané cesty?! Osud vám možná naservíruje zítřek, ale to co prožijete, je jen na vás! Jestli se rozhodnete tak či tak. Víme vlastně co je to osud? Není to jako orákulum? Co když máme vážně život celý předepsaný? Ať je to tak .. nebo onak. Děláme vlastní rozhodnutí, která nás učiní šťastnými nebo smutným. Rozhodnutí které nám přinesou bohatství nebo chudobu. A když řeknete pravdu? Ta také někdy bolí, je to něco, co nechcete nikdy slyšet. Pravda je pro vás buď přínosem nebo ztrátou. Pravda vážně někdy bolí, bolí hodně, ale vždy je lepší než lež. Je jen na vás, jestli budete štědří nebo hamouni.
Žijte životem naplno .. nevíte co přinese zítřek ;). Naservírujte si svůj osud sami tak jak chcete. Jak už milujícího manžela, spokojenou rodinu .. nebo hvězdnou kariéru? Je to jen na vás co si vyberete Vy.

Popy

MÍSTO, KDE CHCI ŽÍT

17. března 2013 v 19:02 | Popy
Juchůůů, máme tu první téma týdne. Řekla jsem si .. proč to nezkusit? :D No, tak jdeme k tématu.

Já bych chtěla žít někde .. no řeknu to takhle. Chtěla bych žít někde v bujaré přírodě, můj pozemek by se rozkládal do obdelníku a někde pěkne u kraje by stála krásná vilka. Klidně i tady v Česku, vlastně jsem ještě neuvažovala v jaké zemi bych se chtěla 'usadit'. Ve vilce bych spokojeně žila se svým manželem a dvoumi dětmi, jeden nebo dva pejsci by se hravě proháněli po zahradě a opodál na louce by se pásli koně. Doma v kleci by čiperně skákal králíček a na škrabadle by seděli dva kocouři. Fretka by pěkně ležela v pelíšku a hryzala si tam nějakou hračku. Chtěla bych někde (jak už jsem psala), kde by byla příroda aby šlo chodit na dlouhé nenudné procházky a vyjížďky na koních. Na vesnici, a opodál by leželo město. Nebo i klidně ve městě, ale na poklidném místě. Chtěla bych tam mít komunikační sousedy, kteří by mi šli nahodit sekačku, kdyby můj manžel nebyl doma :D. Doma bychom měli místnost vyhrazenou na knížky a vedle ložnice by byla místnost, která by plnila postavení šatny. V obyváku by byl mohutný krb, který by zajišťoval teplo domova a děti by měli každý svůj pokojíček, jaký by chtěli. Na velké zahradě bych měla malou zahrádku a tam bych si pěstovala různou zeleninu. Stínek by tam zajišťovaly velké stromy s ovocem. Třešně .. ano, třešní by tam bylo nejvíc.
Ostatně až budu starší a budu na vysoké, chci jít nejlépe do Prahy. Na vysokou chci jít 100%. Chtěla bych jít na hereckou školu Damu. Ze základky chci jít na konzervatoř kde by byl můj hlavní obor heretví. To bych chtěla být ve městě, ale až bych měla třeba jedno dítě, tak bych se chtěla přestěhovat i s mojí rodinou (jak jinak :D) na dědinu. Ale dokud budu mladá, tak si budu chtít žít na plno na 1000000000000000000000000000% ve městě! :D Až bych se chtěla usadit někde tak říkám do té vesnice :). Až dopíšu tenhle článek, tak mě beztak zase napadne milion dalších věcí, které bych chtěla ještě napsat :D!
Popy

Článek? :P

15. března 2013 v 19:31 | Popy |  můj život.
Že by už konečně článek? Ano, fakt. Není to vymyšlené :D. Nehodlám se vám ale za nic omlouvat! :D Teď mě ale zase chytla blogerská nálada a snad tady přifasuji i nějaké to video.
Od doby co jsem tu nepsala, uplynulo mnoho věcí. Oslavy, Knížky, Škola, Chození ven, Předehrávky atd .. Udělám tedy tlustou čáru a nic vám o tom nenapíšu jelikož by jsme to museli číst někdy do večera mně by asi odumřely prsty :D.
No, i když o těch předehrávkách bych vám říct mohla když byly včera. Byly to komořinkové předehrávky - to jest že každý hrál v páru nebo s více lidma. Hlavní nástroj byly housle, to snad ale mnoho lidí z blogu ví, že hraju na housle :D. Já jsem hrála se ségrou (My heart will go on - pro ty kteří neví je to znělka Titanicu) a pak jsem ještě hrála s Lubošem (spoluhráčem) dueto (Dva potůčky). Myslím si, že jsme uspěli celkem obstojně v obou vystoupeních :).
Pak už mě za chvilku čekají drátky v hubě :D. No, snad to nebude moc bolet :D. Nejspre jdu na gumičky a až pak na lepení zámečků :). :DD Už se těším :).
Pak se tu objevila jistá kopírka, která tu je už ale celkem dlouho :D. Holka která kopíruje většinu mojich věcí (styl psaní, popisy a tak různě blogování) :D. Trochu mě to někdy štve. Zvlášť když jí pod těma článkama pak přibývají komentáře typu 'Super článek' .. přitom je to takový hodně podobný s mojema.. Nechci jí nic říkat aby se na mě neurazila a neřekla něco na svoji obranu, která by zněla taktéž tupy 'Já jsem měla blog ještě před tebou, ale o něčem jiném'.. No jó no, o něčem jiném :D. Pak jak jsem si založila já, tak si ho obnovila :D. Beztak kecá i s tím, že ho měla přede mnou :D. Nebudu ani psát kdo to je (pochopitelně), ale musela jsem si vylít srdíčku o tom, jak mě to štve :( :D. No to je jedno, jen jsem se o tom prostě musela vypsat :D.
Někdy teď o týdnu jsem si koupila knížku Hobita - aneb cesta tam a zase zpátky. Grrr, už si na něj brousím zuby :D. Dneska jsem si taky objednala od Albatrosu ve školním katalogu Emily Strange (4) - výměna názorů.
Rozhoduji se, jestli neseknu s GRAFIKEM a neudělám si vlastní blog o grafice. Nebo jestli s grafikou neseknu úplně, nebo ne úplně. Měla bych blog a tam by se sem tam objevovalá nějaká grafika. Teď se samozřejmě chci zase začít věnovat mojemu milavanému blog /popy.
Chci tady taky hodit aktuální fotky mazlů :3. Možná udělám na blog i lay, jelikož už vím, jak to nařezat atd .. :D
Hmmm .. dám tomu grafiku ještě šanci jak na to tam zpětně koukám :D.
Momentálně jsem skoro dočetla Hunger Games 2. Mám rozečtený i ten Kruh která mě asi (?) skoro vůbec nevzal tak, jak jsem si představovala. Snad ho dočtu :D. Teď se mi ale nechce :D. Je to taková průměrná knížka, nemůžu říct že patří k nejlepším. Dám vám vědět co se z toho vyklube :).
Hhh :). Tak pro dnešek asi všechno. :)
P.S. Hodně se mi po vás stýskalo, ale prostě jsem neměla chuť napsat ten článek. Poslední dobou jsem dost otrávená :D.

Popy