Červen 2013

I LOVE HIM

17. června 2013 v 20:32 | Popy |  videa.
Ahoj!
Natočila jsem nové video s Badym :'3.. Myslím si, že nadpis vypovídá za vše :)..
'Aneb kravíme s Badym :D♥!'.. Prostě jsme blbli :)..
Vidíte naše 'kjůl' překážky?! :D Umění improvizace, nebo taky jinak provizorní překážky :D.. Jiné zatím na skladě nemáme :( :D.. Ani nepotřebujeme, nám to nato naše amatérské blbnutí stačí :D♥..
P.S. Ty skoky neberte vážně, není to žádný trénink, ani nic podobného :).. Bereme to všechno pro zábavu a vždycky budeme :)..

!♥♥T+B♥♥!
Popy

HATERS!

17. června 2013 v 18:53 | Popy |  other.
Ahoj!
Teď jsem viděla článek u jedné blogerky, která má ráda JB.. Na konec článku napsala, že je to pro Belieberky a ne pro debili! Na tomhle základě vlastně vznikl tenhle článek. Už toho mám dost!
Tohle mě dokáže vážně docela hodně naštvat! Proč by jako ti, kteří nemají rádi JB/1D měli být debilové? Prostě se jim to nelíbí, no co.. Nemusíte nám to cpát (těm kteří se o ně nezajímají). Tím si akorát odrazujete ty, kteří by třeba chtěli být Belieber nebo Directioner.. Nemluvím samozřejmě jen o nich, je to jen jeden z mnoha příkladů.
Myslím si, že si to hodně protiřečí. Haters říkají, že za to mají vinu oni. Oni říkají, že za to mají vinu Haters.. Je to hodně oboustranné.
Já se přiznám, že hatuju 1D, ale nemám potřebu se o nich bavit.. Když se mě někdo zeptá, tak řeknu, že je nemám ráda, někdy i nehezkým způsobem. Vím, že je to špatně. Bohužel mě k tomu ale dohánějí Directionerky. Provokují nás ostatní.. Nemůžou se pak divit, že hatujeme, když nás ostatní (samozřejmě ty špatné) nazývají 'debilové' a to je ještě ze slabšího soudku.. mnohem častěji slýchám i horší slova! Haters zase provokují je a tak je to nekonečná cesta. Nikdy nebudou mít Hateři ani ti hatovaní pokoj. Vždycky se najde někdo takový. Na jednu stranu chápu Hateri a na jednu stranu chápu ty poškozené. Prostě haty nikdy neskončí.
Upřímně já jsem proti 1D nic neměla do té doby, než se mi Directionerky začaly protivit. Ale totálně.. Urážely co mohly a dělají humbuk i u Beliebers. Jak se pak sakra můžou divit?! Některé se s prominutím (NEŘÍKÁM ŽE VŠECHNY!) chovají jak pošahané.
Prostě chci říct, že haty nikdy neskončí. Hádky mezi 2 stranami nikdy neskončí. Vždycky se budou vinit navzájem. Každý má na tom kus viny.
Předpokládám, že u tohohle článků budu mít taky nějaké haty. Počítám s tím. 100 lidí, 100 chutí. Nikdy se nezavděčíte všem. Nechci ale tímhle článek říct, že Haters jsou ti dobří. Nehraju ani na jednu stranu, i když hatuju 1D. Prostě to nějaký člověk začal a následně se obě strany začaly hájit a vracet údery.
Přiznávám se, že hatovat bych neměla. Takhle se to prostě nikdy nezastaví. Beru to ale spíše tak, že hatuju Directionerky (některé), než 1D. Dá se říct, že proti nim (1D) nic nemám. Zapříčinili jsme si to sami!
Tímto článkem nepoukazuji na všechny 1D, Beliebers (v těchto případech je to ale nejčastější) atd.. Ukazuji na příčiny tohohle zmatku. Poškození ty dotyčné mají rádi, tak je obhajují. Haters zase nemají rádi je. Nejlepší by bylo, kdyby jsme si dali všichni pokoj. Jenže to se nikdy nestane. Vždycky tu někdo bude, tak si ostatní řeknou, proč by měli přestávat taky?!
Např.: Jedna holka, měla na ruce napsané 1D. Moje kámoška řekla, že neposlouchá 1D, nebo něco v tom smyslu a ta holka hned na ni: 'NEMÁM TĚ RÁDA!'..
Kde to potom jsme?! Are you fucking kidding me?!
P.S. TENTO ČLÁNEK JE PRO TY, KTEŘÍ TOHLE DĚLAJÍ. NEJSOU TO VŠICHNI. ZNÁM SPOUSTU SUPER LIDÍ, CO JSOU DIRECTIONERS A BELIEBERS. TI SE DO HATERS NEPLETOU A ZNÁM ZASE HATERS, CO SVŮJ NÁZOR NEVYJADŘUJÍ. NAVZÁJEM SE IGNORUJÍ. MĚLA BY JEDNA STRANA (nejlépe obě) DOSTAT ROZUM, ALE TO SE V TÉHLE SPOLEČNOSTI BOHUŽEL NIKDY (aspoň v této době) NESTANE. RIVALITA JE BĚŽNÁ VĚC, NA KAŽDODENNÍM POŘÁDKU. AŤ UŽ JE TO VE ŠKOLE, S KAMARÁDY, V NADÁNÍ A TAK DÁLE. VŽDYCKY SE NĚKDO BUDE PŘEDHÁNĚT. V TOMHLE UŽ ANI NEJDE (u většiny) O TY SKUPINY (např.), ALE O TO, KDO S KOHO! DOSÁHLO TO UŽ TAKHLE DALEKO.
Na jednu stranu by se dalo říct, že někteří 'poškození' jsou taky Haters, jelikož hatují Haters.. a naopak..
Tímhle vyjadřuji svůj názor. Do komentářů mi klidně napište ten váš. Budu ráda. Nebo o tom klidně napište taky článek! Ať se všichni dozví názory z obou stran. Někdo bude třeba Haters, někdo Beliebers, Direcitoners a podobně! Chceme slyšet navzájem svůj názor! Třeba se to tímhle aspoň trochu zlepší, i když nám v tomhle asi nezbývá nic jiného, než doufat..
Popy

Prázdniny?! Prázdniny!

16. června 2013 v 11:02 | Popy |  můj život.
Ahoj..
Snad nikomu neušlo že se blíží prázdniny! Spousta blogerek o tom píše, tak se přidám též, abych nebyla nějak pozadu (kecám :D)..
Sousední škola (ve městě, kde máme školu i my :D) skončila už 14.června! Jaká to je nespravedlnost! :D I když abych řekla pravdu, tam mně to vůbec nevadí, jelikož poslední týdny ve škole jsou prostě nejlepší! :D
Končíme 28.června, to je za chvilku a snad všichni se na ten den brutálně těšíme :)..
My jedeme o prázdninách do Chorvatska a na kola :).. Brutálně se těším na tu cestu do Ch., protože to je vždycky úplně prdel jet celý den :D.. My jezdíme normálně naším autem, ne autobusem. Jedeme tam ještě s jednou rodinou a na kola taky s tou samou. S Peťou (syn od té rodiny) to zase bude prdel :D.. My jsme strašní pařmeni, takže v autě to bude noťas na klíně a PSP :D.. Teď už má nový noťas, takže to bude ještě lepší. Mimoto, taťka mi slíbil, že dá do auta přípojku na napájení. Jakože tam bude normálně zástrčka na elektriku. Dříve jsem si nabila noťas a dívala jsem se cestou na jeden film, ale teď by mi asi nevydržela baterka a zdechl mi :D.. Takže bude super kdybych ho tam mohla mít zapojený :D.. STOP VYBITÉ BATERCE :D! I bez toho bych se obešla, protože mám knížku, časopisy a poslouchám písničky. Beztak budeme zase s Petrem hrát stolní hry v autě :D..
No, bude to sranda :D..
Pak taky určitě budu chodit ven, jezdit do města, nakupovat (:DD), cvičit našeho poníka (:'33) a protože je v ohradě i s ovečkami, máme tam karavan a hned vedle ohrady potom, tak tam budeme dělat pikniky atd.. To miluji! Celý den tam strávit. Jen tak. V plavkách, s poníkem, ovečkami a NK (nejlepšími kamarádkami) a bazénem, nic nám tam nechybí :D.. Pak tam máme taky zahrádku, kde tento rok máme jen jahody :D.. No co už :D.. Pak tady budeme chodit na bazény a určitě půjdu na prázdniny k babičce :).. A spoustu dalšího! Tyto prázdniny budou brutální!

A teď otázky pro vás:
 • Těšíte se na prázdniny?
 • Kam se chystáte?
 • Jaké máte plány?
Když tak napiště do komentů :)..


:D♥!
Popy

Rozhovor od SisiBubble

15. června 2013 v 22:32 | Popy |  other.
Ahoj!
Není to zase tak dávno, kdy měla Terča (SisiBubble) na svém blogu -->KLIK<-- článek, kde se ptala, kdo by od ní chtěl poslat rozhovor. Mně to přišla jako dobrá zkušenost, tak jsem se zapsala :D.
Pro úplné vysvětlení: Otázky dávala SisiBubble pro mě :D :)..

Rozhovor:
1.Ví někdo o tvém blogu?
-Ano. Ví o něm některé mé kamarádky ze třídy a i mé nejlepší kamarádky. Nevím, jestli to holky roznesly dále, každopádně jsem to řekla jen těm, u kterých jsem si byla jistá, že mě nebudou následně pomlouvat. Přece jen na blog píši i své osobní věci :)..
2.Čeho by jsi chtěla dosáhnout na blogu?
- Blog mám spíše pro zábavu, zapsání toho co se stalo, nebo se dít bude a pro radost. Nemám nějaký významný cíl :)..
3.Myslíš si že když se maluje 8 letá holka je to dobře nebo špatně (co si o tom myslíš)?
- Já osobně se nemaluji ani v mých 12 letech. Samozřejmě je to jejich věc, jestli budou chodit jako kašpárci na maškarák, ale ať se nediví, že si o nich potom starší děcka povídají. Když to rodičům nevadí.. ony si ničí pleť a později budou vypadat jako 50nice než 30nice. Nijak zvlášť to neřeším, spíše se tomu vždycky tak zasměju :D..
4.Oblíbené blogerky?
- Tak to je určitě:
 • Anettka z blogu anette-lollipop.blog.cz
 • Zuzka z blogu zrzka11.blog.cz
 • taky pravidelně navštěvuji tvůj blog
 • Monča z blogu boringlife-crazygirl.blog.cz
 • a ať tady máme blog z jiného soudku tak určitě i Klárka z blogu furry-friends.blog.cz
5.Inspiruješ se něčím?
- Ani ne. Jen když se mi vážně, vážně něco líbí. Jsem přece originál :)..
6.Máš vždycky nápad napsat nový článek?
- Někdy opravdu dlouho přemýšlím a protože mě nic nenapadá, tak jsem naštvaná a nakonec napíšu nějakou totální blbost, nebo ještě hůř - se na to vykašlu :D..
7.Nejoblibenější jídlo?
- Pizza. To jsi sem neměla psát :D.. Dostala jsem chuť :D..
8.Byla jsi ještě někdy na mém blogu?-navštěvuješ ho
- Áno. Každý den se stavím, jestli nemáš něco nového :)..
9.Kde jsi byla nejdále v zahraničí?
- Asi Chorvatsko kam jezdíme každý rok.
10.Kam se chystáte na dovolenou?
- Do Chorvatska a na kola :)..
11.Jak dlouho už más blog?
- FUUU. To ti asi neřeknu, jelikož jsem ho dříve měla o něčem úplně jiném. Pak jsem všechny články smazala a začala od znova s jiným tématem a chutí do blogování :)..
12.Máš ještě sourozence?
- Mám ségru Klárku :)...
13.Vadí ti když tě někdo v něčem kopíruje?
- Když je to někdo, koho znám tak docela ano. A v blogování? Myslím si, že jsme všichni nějak začínali :).. Ale třeba moje nejlepší kamarádky - tohle mi někdy vadí. Berou ode mě 'inspiraci' skoro se vším, ale co, člověk si zvykne a jsou to přece moje nejlepší kamarádky :).. Taky se ale najde pár lidí a když se jim něco občas líbí, tak proč ne :).. Čeho je ale moc, toho je moc :D..
14.Co si myslíš o kritice na tvém blogu?
- Pokud je to nějaká konstruktivní kritika, tak proč ne. Tu beru :)..
15.Mažeš špatné komentáře,nebo si je nechávaš a odpovíš?
- Nechávám je tam. Podle toho, jak jsou napsány. Pokud slušně a objasněno PROČ se jim něco nelíbí a popřípadě jak to změnit, tak i odpovím. Jsem ráda za každý objektivní názor.
16.Máš facebook,skype?
- Ano.
17.Chodíš každý den na blog?(myslím na tvůj)
- Jako ho jenom okouknout? Nejspíše jo, někdy na to ale určitě zapomenu :D..
18.Nejoblibenější TV seriál?
- HIMYM, TBBT, Simpsonovi..
19.Přečteš jsi vždycky jiné blogerky CELÝ článek?
- Pokud mě téma zaujme tak ano.
20.Co jsi osobně ty myslíš o blogu,a tvůj názor na něj??
- Jako o blogu jako o celku? Myslím si, že blogy sbližují lidi. Já třeba mám díky blogu spoustu nových kamarádů. Mimoto tě tady většinou všichni vyslechnou a poradí :).. A když jste třeba nazlobení, tak se tady můžete vypsat a tím si i ulevit. Já do psaní osobně vkládám emoce :)..

Terči děkuji za otázky a celkově za rozhovor!
P.S. Otázky nebyly určeny konkrétně mně, ale i ostatním blogerkám které se zapsaly.
Popy

Hodnocení blogu: http://zrzka11.blog.cz/

15. června 2013 v 22:02 | Popy

Ahoj.
Dneska tu máme první hodnocení blogu a to Zuzky z blogu http://zrzka11.blog.cz/.
Bohužel všichni předešlí, co se hlásili, si už blog zrušili a nebo založili nový na nové adrese.
Také se můžete zapsat ZDE..

Hodnocení:
 • první dojem: 20/20 - Na první pohled mě hned zaujal design a fotky. Skoro z každého článku na vás vykukuje nějaká pěkná fotka :)..
 • design: 20/20 - Nemůžu si pomoct. Zuzka dělá úžasné designy. Snad nikdy co tam za tu dobu chodím (a není to krátce), jsem neviděla design, který by se mi od ní nelíbil. Vždy je design velice kreativní, precizní a originální.
 • aktivita: 20/20 - Aktivita je poměrně velká. Mně množství přidávaných článků bohatě stačí. Většinou je nový článek obden.
 • články: 20/20 - Musím dát velké plus tomu, že asi nenarazíte na článek, ve kterém by chyběla fotka :D! Články to krásně oživí. Zase - Zuzka má úžasné nápady. Jde vidět, že v sobě má um pro preciznost a nechybí tam ani originalita. Nebo to jde Zuzce prostě samo od ruky? :D
 • menu: 20/20 - Jednoduché a přehledné. Žádné zbytečnosti.
 • shrnutí: 20/20 - Tvůj blog se mi celkově moc líbí (a to ty určitě víš :D). Zrzka je moje velmi, velmi oblíbená blogerka a takovýhle počet bodů si určitě zaslouží!
 • počet bodů: 120/120
P.S. Zuzka je super. Kdo souhlasí - LIKE! :D
Popy

DIY #1 - náramek

15. června 2013 v 21:19 | Popy |  DIY.
Ahoj^^..
Tentokrát pro vás mám návod, jak si (lehce) vyrobit náramek! Je to krásné a jednoduché.
Potřebujete k tomu:
 • šňůrky (nebo něco, na co budete navlékat matičky)
 • matičky (myslím si, že každý tatínek někde má matičky, které vám bude ochotný dát)
Jak se vám to líbí? Osobně to nejspíš zkusím :).. Nápad je to úžasný. Když tak potom hodím fotku :)..
Popy

My diary #003

2. června 2013 v 14:57 | Popy |  my diary.
Čau :D..
Dneska se úplně těším, protože přijede návštěva z Přerova, kterou tak často nevidíme, protože jsou od nás poměrně daleko. Každopádně to jsou ti se kterýma jedeme na dovolené :3..

Včera jsme byli na 'kácení máje' ve vedlejší vesnici (i naše, i ta vedlejší patříme dohromady, ale to je jedno :D). Byla tam sranda, jen škoda že byla celkem zima. Byly tam atrakce pro děcka a v 19:00 bylo kácení májky. Potom byla zábava a to jsme šly s holkama domů. Byly jsme chvilku u Gabči a potom jsme to valily každá k sobě :D..

Hej, chcete video? :D Nějak se nudím, nudím, nudím :D..
popř. co by jsme chtěli.

Tento deníček byl takový krátký? Nemyslíte? :D Může být deníček vůbec tak krátký? :D
To je jedno, dneska nemám moc náladu na dlouhé psaní :D..
tak si ještě něco řeknem..

Ne, nic mě nenapadá :D..
moje gifyo --> ZDE <--


Bye.