Červenec 2013

Vlnité vlasy

29. července 2013 v 16:40 | Popy
Ahooj^^..
Dneska jsem si dělala vlny. Dopadlo to dobře :D.. Chci si je ale zkusit udělat znovu a vyfotit to tak, aby to bylo lépe vidět, ale prozatím vám bude muset stačit tahle fotka :), na které mimochodem vypadám jak debil
-_-.. a ještě k tomu je z webky :D..

Prostě se nedívejte na můj obličej, ale na ty vlasy :D. Debilní fotka. Stydím se :D..
Tak se mějte :).. Udělám si to znovu a když tak hodím detailnější fotku :)..
Ahoj

Bady, voda.. a sousedská akce^^

28. července 2013 v 16:22 | Popy |  můj život.
Čůs :D..
Jak si užíváte prázdniny? Dneska máme strašné vedro -_-.. Hrůza, děs. A to nás vedlo k tomu, aby jsme se jeli s rodinou vykoupat do lomu. I když doma máme bazén :D.. Pak za náma přijel na skútru i Ráďa (ségřin přítel) :)..
Brali jsme i Badyho. Ježiš, to je cukrouš :D*..
On snad nikdy takhle pořádně neplaval, i když psi plavou instinktivně, ale prostě.. takhle daleko snad poprvé :D. Házeli jsme mu furt aporty a on pro ně vždycky úplně rychle plaval :D.. A jak se vždycky otáčel, tak mrsknul tím ocasem, jak tuleň :D.. Tak jsme se mu se ségrou smály, že je to tuleň :D.. No, všichni na nás čučeli, co tam děláme :D.. A všichni se na nás smáli :D.. A nejeden člověk nám řekl, že je krásný a co je to za rasu? :O :D To se nám stává docela často :D.. A všichni si ho tam hladili :D.. No, ono to docela zahřeje u srdíčka, když se váš miláček všem líbí :o).. Ale důležité je, že se líbí nám :).. Ale on byl tak ňuňu v té vodě :D.. Taková zmoklá, rotomilá slepička :D.. Škoda, že nemám fotky. Snad příště :D..
No, každopádně jsme si to tam užili :D..
Ufff, teď ségra hlásí mamce, že máme na terase 41 stupňů -_-..
Včera byla uliční (sousedská) slavnost. Tento rok jsme ji pořádali my se sousedama. Je to každý rok o prázdninách. Vždycky se sejde tahle 'větev' vesnice a dělá se prase, povídá se, zpívá, tancuje :D.. No, byla to sranda :D.. Já jsem tam hlavně čepovala pivo a zabavovala prcky^^.. Je to až do rána. A pak se jde vyspat, dopoledne se ještě sedí. Tento rok ještě bude vařit soused guláš z masa, které zbylo z prasete. V 17:00 tam jdeme zase :D.. Ono je to většinou v naší ulici. Natáhnou se velké přístřešky, velké lavičky a stoly. A gril, samozřejmě :D.. To se tam opíká to prase. Tento rok byly prasečí kýty. Pak jsme hráli fotbal: děcka x dospělí :D.. No, to byla taky dobrá chláma :D:D:D:D..
Už se těším, jak se ještě sejdeme na guláš :).. Každý rok to dělá někdo z té 'větve' vesnice, jak tomu říkám. A někteří si přivedou kámoše. Vždycky je tam nás moc :D.. A je to nejvíc sranda :D.. Miluju být v takovém kolektivu :D.. A jak jsou někteří ti dospělí připití a dělají úplně hovadiny :D.. To čůráte smíchy :D..
No, tak se mějte :).. Užívejte sluníčka^^. Já jdu ještě skočit do bazénu a pak povalím na ten guláš :D.. Možná hodím fotky :)..
Pa.

DIY #2 - žabky

25. července 2013 v 13:28 | Popy |  DIY.
Čau^^..
Chcete si zpestřit svoje nudné žabky? Mám pro vás jednoduché řešení :)..
Potřebujete k tomu:
  • žabky, které budete chtít vylepšit
  • šátek
  • nůžky

Tak co? Vyzkoušíte? Napište mi, jak se vám to líbí :)..
Popy

My diary #004

24. července 2013 v 11:05 | Popy |  my diary.
Fakt jsem nekecala, že se uvidíme brzo, takže.. Hi, again!

Vezmu to pěkně od začátku, to jest: den před prázdninama = VYSVĚDČENÍ!
Vysvědčení bylo výborné (doslova :DD), takže jsem měla samé jedničky a dál se k tomu nebudu vykecávat. Jen vám řeknu, že tohle bylo za 6. třídu a teď jdu do 7.D! Už si tak pomalu plánuju, kam bych chtěla jít dál a nějak u mě vítězí gympl. Hned po 7. třídě.

Byla jsem se stříhat..
Mnozí z vás už to vědí z blogu, ale tak proč to trochu nepřipomenout, a tomu, kdo ještě neví jak to dopadlo, říct jak to dopadlo? :D OK. Chtěla jsem změnu. Mám to krátké, ale skoro vůbec tak, jak na té fotce, kterou jsem vám ukazovala, jak jsem chtěla poradit :D.. Jelikož slečna, která byla na fotce, má mnohem méně vlasů než já, takže nejde docílit stejného výsledku, ale nevadí :D.. Mám to tak nějak sestříhané. Předek tak po ramena a vzadu to mám delší. Můžete si na mě udělat obrázek :D.. Nebo ne, budu tak hodná a dám vám ho sem.
Jo, sice je ta jedna s věnováním, ale to je jedno :D.. Ať vidíte líp ty vlasy :D.. A vidíte, jaky jsem umělec, když umím udělat fotku s věnováním O.o

Dalo by se říct, že jsem se první týden dost pelešila, válela se v posteli, flákala.. říkejte si tomu jak chcete, ale když to bude odpovídat nic nedělání, tak jste se trefili :)..

Druhý týden (5.7.-14.7), jsme jeli do Chorvatska (!jen na týden!).. Škoda že jsme tam nebyli déle. Bylo to tam úžasné, jako vždycky :).. Opět jsme tam jeli se stejnou rodinou, jako minule a ještě s ní pojedeme na kola (!).. JÉÉS :D. Nevím co bych o tom napsala. Je to tam senzační. Kdyby jste chtěli vědět něco víc, tak mi napište :DD.. Jo, a aby jste se nedivili, že jsem úplný magor (5.7.-14.7), že je to více než týden :D.. Je to včetně cesty :D.. Koupila jsem si tam dva overaly (dlouhý a kraťasový), někdy snad přidám fotku, ale zatím ji ani nemám pořízenou :D.. Brýle (nechci se vytahovat, ale já z nich mám strašnou radost hlavně proto, že jsou to RayBan :D) a prstýnek moustache, který jsem sháněla, ale nikde u nás neviděla -_-.. Pak jsem taky chtěla peněženku, ale žádnou jsem si nevybrala. V tom Chorvatsku prostě nic moc není, takže jsem spokojená, že jsem si vybrala aspoň něco :D..
Fotka, která vznikla pro skype (v Chorvatsku. Dokonce :D!) :D.. Takže vám jí sem dám, ať vidíte brýle a ten prstýnek O.o Brýle jsou obyčejné černé, ale po stranách mají stříbrné rámečky a v nich napsanou značku. Na prstýnku vidíte všechno :D.. + BONUS, líp vidíte moje vlasy, ne? :D

A co mě čekalo, až jsem přijela domů?
Přijeli jsme domů. A co v ségřiném pokoji nevidím? Morčátko! Ségra s přítelem, si pořídili morče a to bylo u přítele. Jak jsme ale byli v Chor.., tak si ho přivezli k nám, protože u nás ten týden bydlel i ségřin přítel, aby tam to morčátko nebylo samo. A zůstalo u nás doteď! Snad u nás zůstane už napořád :).. Je to kluk a jmenuje se Jonáš. Může mít kolem tří (+, -) čerstvých měsíců.. Takže je to ještě miminko, ale roste jako z vody. Majitele má už okolo 3 týdnů? :D Nebo 4? Nejsem si totiž jistá, jestli mi to ségra říkala před týdnem :D.. Každopádně to není moc :D.. Dobře, docela jsem si ho přivlastnila. Beru ho, že patří k naší smečce :D.. Oni mi ho už neodvezou! :D To jen přes mou mrtvolu! Protože já ho miluju.
Fotku nemám, ale určitě přidám :).. Už spolu chodíme i ven, ale on je bobek docela ještě plachý, hlavně vůči lidem, které nezná.

Tento týden chodím pořád ven. Poslední dva dny jsem byla s Gabčou vypláclá na bazéně. Dneska jdu zase, ale s holkama (Terča+Nikča) :D.. A možná přijdou i kluci, ale my se prostě nedomluvíme všichni ani za nic.. Abych nebyla sprostá :).. Nicméně. Dneska mám být na plovárně v 13:00, a vůbec netuším, jak se tam dostanu sakra :D.. No, to je jedno :D.. Zkrátka si užívám naplno :)..
+ abych nezapomněla! Mám nové plavky :D.. Možná později foto.

A co vy? :) Taky si užíváte prázdniny? :) A jak? :)
Pro tenhle deníček je to konec :D.. Snad jsem na nic důležitého nezapomněla, ale stručně to tu máte :D..
Mějte se prázdninově. Ahoj

Bez blogu? Ani ránu!

24. července 2013 v 10:32 | Popy |  other.
Ahoj.
Nebudu tady moji neaktivitu zbytečně okecávat, protože každý snad ví, jak to se mnou je :D.. Prostě si dám neplánovanou pauzu, pak uvidím blogy, na kterých jsou pořád články a to mě motivuje k tomu, aby byla zpěět :D.. No nic. Omluva přijata? :)
Svého blogu bych se nikdy nevzdala, ani ho nezrušilia.. nic podobného! Když vidím tu návštěvnost? Skoro 5000 lidí? Šlahne mě infarkt.. Pro mě je to strašně moc :).. Můj blog už je v nějakém ohledu rozjetý. A kdyby mě tenhle nebavil? Jasně, mám nějaké takové chvilky, ale blog jsou moje vzpomínky. A začínat zase od znova? Tak to bych vážně nedala :D!
Za tu dobu, co jsem nepsala, se toho stalo strašně moc. Tohle ale až v deníčku :).. Měla bych vážně psát průběžně, protože budu pak zapomínat :D..
Tak se uvidíme (brzo!) příště :).. Páčko
P.S. Nezpomeňte si užívat prázdniny a snažit se je neprosedět celé u PC, TV a dalších nástrojů, které vás nutí k závislosti :D..


POMOC!

1. července 2013 v 15:57 | Popy |  other.
Ahoj"..
Dneska potřebuju poradit! :D Jdu na 17:00 ke kadeřnici a chci si (nejspíše) nechat ostříhat vlasy až po ramena.. Mám si je nechat ostříhat? Nebo jenom konečky?

Více v c.č.